Monika Miller szczerze oceniła Maję Sablewską! „Ja bym nie wpadła w życiu na te pomysły” [WIDEO]

Nie patyczkowała się

Monika Miller o współpracy z Mają Sablewską

Monika Miller to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd młodego pokolenia. Jej styl jest niezwykle awangardowy i zdecydowanie zwraca uwagę, a szczere wypowiedzi i bardzo odważne zdjęcia w social mediach sprawiają, że Monika często trafia na pierwsze strony. Aspirująca modelka i celebrytka świetnie odnajduje się na salonach i nie sprawia wrażenia osoby, która boi się eksperymentować z wyglądem.  Sporym zaskoczeniem dla wielu był więc fakt, iż wnuczka Leszka Millera wzięła udział w programie Mai Sablewskiej, w którym poddała się sporej metamorfozie.

W rozmowie z Jastrząb Post Monika wyjawiła jak pracowało jej się z Mają:

Jestem zachwycona, że miałam okazję poznać Maję i fantastyczną ekipę stylistów, fryzjerów i makijażystów. Byłam na pewno zaskoczona, ponieważ wszystkie wybory Mai były odważne, ja bym nie wpadła w życiu na te pomysły, które ona mi zaproponowała i myślę, że to było na pewno bardzo bogate doświadczenie i cieszę się, że wzięłam w tym udział.

Co dał Monice udział w programie?

Słucham siebie, ale też poczułam się odważniej w swoich stylizacjach. Tutaj jestem w spódnicy, to Maja mi pomogła się przełamać, bo wcześniej w życiu bym nie założyła.

A wam jak podoba się styl Moniki?

Gwiazdy na premierze kolekcji PLNY LALA x SpongeBob: Lara Gessler, Anna Dec, Natalia Klimas, Marta Kuligowska, Monika Miller,

Natalia Siwiec i jej wakacyjny niezbędnik: pianka do pływania, ubrania od PLNY LALA i…

Edyta Zając reklamowała Kenzo, teraz lansuje PLNY Lala. Zostanie Miss Polonia 2014?

Artykuł Monika Miller szczerze oceniła Maję Sablewską! „Ja bym nie wpadła w życiu na te pomysły” [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *