Małgorzata Rozenek o nowych odcinkach “Perfekcyjnej Pani Domu”! Jakie zmiany w kontynuacji show szykują producenci? [WIDEO]

Perfekcyjna pani domu powraca? Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoimi planami związanymi z kontynuacją hitowego show TVN-u. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Małgorzata Rozenek dzisiaj nie byłaby tu gdzie jest, gdyby nie program Perfekcyjna Pani Domu. Gwiazda w 2012 roku dostała propozycję poprowadzenia polskiej wersji popularnego zagranicznego formatu dla TVN Style, od tego momentu jej kariera ruszyła z kopyta.

Obecnie Rozenek to marka sama w sobie. Małgorzata z powodzeniem prowadzi kolejne programy, wydaje własne poradniki i regularnie pojawia się w kampaniach reklamowych. Gwiazda nie ukrywa, że chętnie wróciłaby do korzeni, dlatego razem z TVN-em mają w planach kontynuację Perfekcyjnej Pani Domu w nieco odświeżonej wersji. O szczegółach ulubienica widzów opowiedziała naszej reporterce:

Ta formuła programu jaka była trochę się wyczerpała. Też ze względu na bardzo dużą ilość mojej pracy zawodowej trochę się wyczerpała, dlatego, że to był program który wymagał ode mnie częstych wizyt w domach swoich uczestniczek, które są rozsiane po całej Polsce. Ale myślimy, tylko muszę pokończyć projekty, które są porozpoczynane, aby taki program stworzyć, bo jest tyle nowych porad – to, jak dbamy o dom, ekologia, produkty, których używamy. Naprawdę od ostatniego odcinka “Perfekcyjnej Pani Domu” wiele rzeczy się poprawiło, zmieniło, albo są nowe zastosowania. Ta perfekcyjna pani domu zawsze u mnie jest.

Prywatnie Małgorzata wciąż pogłębia swoją wiedzę w temacie prowadzenia domu:

Uwielbiam czytać na ten temat, uwielbiam zbierać porady, dotyczącego tego, jak prowadzić dom i chciałabym, żeby móc znowu zrobić fajny program dla kobiet. Taki ciepły, mówiący o tych drobnych rzeczach, na który mają wpływ. Ale zobaczymy, bo przede mną przygotowania do dużego bardzo projektu i teraz na tym się skupiam.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Małgorzata Rozenek tym razem pokazała za dużo. Upomniał ją sam Radosław Majdan: “Kochanie, nie chodź tak po ulicy proszę”

Zobacz: Małgorzata Rozenek do “Dzień Dobry TVN” ubrała się jak na festiwal w Cannes! Tak pięknie jeszcze nie wyglądała!

Zobacz: Małgosia Rozenek zdradziła TVN?! Gwiazda promuje swoją książkę u największego rywala Kuby Wojewódzkiego!

Artykuł Małgorzata Rozenek o nowych odcinkach “Perfekcyjnej Pani Domu”! Jakie zmiany w kontynuacji show szykują producenci? [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *