Idealne rozwiązania do biura – wykładziny podłogowe

Bardzo ważnym elementem konstruowania każdej przestrzeni biurowej jest odpowiednio dobrane podłoże. Jest to element fundamentalny oraz najbardziej używany w całej firmie. Eksploatacja jakiej poddawany jest firmowy parkiet powinna być dominującą przyczyną do zakupu odpowiedniej jakości wykładziny podłogowej do biura, sali konferencyjnej, sekretariatu czy innych pomieszczeń danej firmy.

Rozwiązanie nr 1: wykładziny PCV

Wykładziny PCV są rodzajem podłoża, które zalicza się do wykładzin elastycznych. Są one komfortowe, ciepłe w dotyku oraz praktyczne, ze względu na to, że nie jest wymagająca w pielęgnacji. Wykładziny z polichlorku winylu, ze względu na konstrukcję, dzielimy na jednorodne, charakteryzujące się doskonałą odpornością na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne oraz niejednorodne, które powstają na skutek drukowania, walcowania i wielowarstwowej łączności płatów. Najlepszym podłożem do biura będą zdecydowanie wykładziny jednorodne, ze względu na swoją trwałość.

Rozwiązanie nr 2: wykładziny dywanowe

Idealna przestrzeń biurowa musi być wyposażona modnie, funkcjonalnie i z klasą. Wykładziny dywanowe są rodzajem podłoża, które chroni przed nadmiernym hałasem oraz zimnem. Wykładziny dywanowe są bardzo sprężyste oraz miękkie w dotyku, czym ocieplają wnętrza, nadając im nowoczesnego wyglądu. Jest to jeden z najbardziej bezpiecznych materiałów podłogowych. Popularność zyskują coraz częściej wykładziny czterowarstwowe, o piankowym spodzie, które posiadają wysoki współczynnik tłumienia dźwięków. Przy wyborze wykładziny dywanowej do naszego biura, warto zainwestować w modele polipropylenowe, które są najbardziej odporne na ścieranie. Ponadto nie chłoną cieczy oraz są wytrzymałe na działanie chemikaliów.

Wejdź na http://www.tntoffice.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą mebli i wyposażenia do biura

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *