Chcesz być Boginią seksu?

Która nie chce być doskonałą partnerką życiową i… łóżkową dla swojego mężczyzny? No właśnie… Każda chce być prawdziwą Boginią seksu. Jak to zrobić? Jakie pieszczoty mężczyźni lubią najbardziej?

Podpowiadamy!

Całowanie w szyję – kobiety również to uwielbiają. Mimo tego co się powszechnie uważa, mężczyźni lubią delikatne pieszczoty, delikatne muskanie go ustami po szyi… Doprowadzisz go tym do szaleństwa!

Całowanie, przygryzanie w ucho – ucho jest bardzo unerwione, dzięki czemu niesamowicie czułe. Delikatne pieszczoty, lekkie przygryzanie w płatek ucha może sprawić, że mężczyzna podnieci się szybciej niż Ci się wydaje!

Drapanie po plecach – to uwielbia każdy facet i to nie tylko podczas stosunku, kiedy to z odczuwanej przyjemności, bądź szczytowania wbijasz mu swoje pazury w plecy i zostawiasz na nich krwiste ślady… Podczas gry wstępnej faceci uwielbiają, kiedy drapiesz go delikatnie po plecach, bądź głaszczesz opuszkami…

Jego pośladki… – faceci uwielbiają kiedy je dotykasz, w jaki jednak sposób to robić, by go to podniecało? Drap je lekko bądź ściskaj! Uszczypnij go czasami, albo daj mu klapsa!

Masowanie kostkami lodu – weź je do buzi, Twój język zmieni temperaturę – teraz go poliż… Weź kostki do rąk i zacznij delikatny masaż… – zacznij od szyi…

Masaż intymny? – kto go nie lubi. Wykorzystaj do tego odpowiedni olejek zapachowy albo smakowy lubrykant, który potem możesz z niego zlizać. Możesz też użyć… płynnej czekolady!
Masuj go delikatnie… Podniecaj – nie ugniataj jak ciasta na pizzę.

Istnieje wiele delikatnych pieszczot, które uwielbiają mężczyźni. Jeśli nie zależy im na samym „szybkim numerku”, tylko raczej na pieszczotach i cieszeniu się z Twojej obecności w jego łóżku to zadbaj o odpowiednią atmosferę. Dobrą kolację, świece, jakiś olejek do masażu o czym już wspomnieliśmy. Porusz swoją wyobraźnię i przenieś swoje fantazje w rzeczywistość. Będziesz Boginią seksu… !

[Głosów:1    Średnia:1/5]
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *