TVP Sport

 

TVP Sport

 

TVP Sport to kanał sportowy Telewizji Polskiej S.A. Nadaje przez siedem dni w tygodniu, ok. 18 godzin. Transmituje wielkie imprezy światowe (Letnie i Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Europy i Świata w piłce nożnej, piłce ręcznej, lekkiej atletyce, kolarstwie i w wielu innych dyscyplinach; Puchar Świata i Mistrzostwa Świata w sportach zimowych, biegi i skoki narciarskie, biathlon i narciarstwo alpejskie) i krajowe (Tour de Pologne, Tauron Basket Liga, ENEA Speedway Ekstraliga).Poniżej znajdziesz dalszy ciąg opisu programu oraz program tv kanału TVP Sport…

Aby oglądać TVP sport przez internet, skopiuj jeden z poniższych adresów do swojej przeglądarki i ciesz się darmową telewizją online.

  • telemaniak.org/live/K1LCOUH54Y
  • iklub.net/tvpsport/
  • iklub.net/tvpsportz/

*Serwis darmowatelewizja24.pl nie transmituje żadnych kanałów telewizyjnych, nie umieszcza żadnych linków do transmisji, jest to czysty tekst, który należy skopiować i wkleić lub wpisać w wyszukiwarce internetowej. Wszystkie strony są zaindeksowane w google i są dostępne dla wszystkich użytkowników.

Program TV TVP Sport

8:00 Hokej: Liga Mistrzów – rewanżowy mecz półfinałowy: Sparta Praga – Växjö LakersTRWA
8:50 Hokej: Liga Mistrzów – rewanżowy mecz półfinałowy: HC Fribourg-Gottéron – Frölunda HC
9:40 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata we Francji – mecz fazy grupowej: Macedonia – Hiszpania
10:35 Piłka nożna: Liga hiszpańska – mecz: FC Barcelona – UD Las Palmas
Pokaż więcej

 

Stacja emituje także archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne. Dyscyplinami wiodącymi są: piłka nożna, żużel, koszykówka, hokej, piłka ręczna, lekkoatletyka, tenis stołowy, kolarstwo, sporty zimowe (skoki i biegi narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie), sporty motorowe oraz sporty walki.

Stacja niektóre transmisje nadaje wspólnie z TVP 1, TVP 2 lub TVP Info, jednak w TVP Sport dłużej trwają dyskusje i analizy z zaproszonymi do studia ekspertami.

Inne kanały, które mogą Ci się spodobać: Polsat Sport, Canal+ Sport, Eurosport,