TVP Info

TVP Info

 

Telewizja Polska to najstarsza telewizja działająca w naszym kraju. Wraz z rosnącą popularnością programów informacyjnych oraz z rosnącym zapotrzebowaniem na owe programy, telewizja Polska zdecydowała się uruchomić program TVP Info Online. Dostępny jest on u nas całkowicie za darmo. Oferuje on liczne, atrakcyjne programy informacyjno-społeczne, a także polityczne. TVP Info Online jest obecnie jednym z najbardziej popularnych programów informacyjnych, które dostępne są w języku polskim.

STREAM 1                     STREAM 2

To co wyróżnia TVP Info Online to przede wszystkim bardzo precyzyjnie dobrana ramówka. Wraz z najważniejszymi informacjami pojawiają się liczne opinie oraz rozmowy z ekspertami, to natomiast pozwala w bardzo prosty sposób znaleźć odpowiednią interpretację do danego wydarzenia. Prócz tego, że TVP Info Online jest darmowe, to również oferuje informacje lokalne. Poniżej znajdziesz dalszy ciąg opisu programu oraz program tv kanału TVP Info…

Oficjalna strona kanału TVP1: http://www.tvp.info/

Program TV TVP Info

7:11 Pogoda Info
7:17 Poranek TVP InfoTRWA
7:29 Serwis Info
7:34 Poranek TVP Info
7:36 Pogoda Info
Pokaż więcej

TVP Info Online

To właśnie lokalna charakterystyka tej stacji telewizyjnej sprawia, iż jest ona tak bardzo atrakcyjna dla wszystkich, którzy poszukują informacji stricte lokalnych. Dzięki kanałowi TVP Info Online każdy, kto chce wiedzieć co dzieje się wokół niego, ale w typowo lokalnym znaczeniu, może bezproblemowo to sprawdzić.

Dostępny za darmo do oglądania na naszej platformie kanał TVP Info Online to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają rzetelnych, przejrzystych i obszernych wiadomości. To idealne rozwiązanie dla każdego widza, teraz całkowicie darmowe – tylko u nas – wyłącznie na naszej platformie online. Zapraszamy do korzystania z możliwości oglądania darmowej telewizji.

Inne kanały, które mogą Ci się spodobać: TVN24, TVP1, TVP2, TVN