TV Trwam

TV Trwam to stacja telewizyjna polskiej produkcji, która zainaugurowała swoją działalność w połowie 2003 roku. Właścicielem Stacji jest Fundacja Lux Veritatis, której siedziba znajduje się w Toruniu. Teraz dostępna jest także w wersji online pod nazwą TV Trwam online. Kanał Telewizja Trwam na żywo posiada bogatą ofertę programów, głównie o charakterze katolicko-narodowo-edukacyjnym. TV Trwam na żywo udostępnia swoją ciekawą ramówkę całodobowo, dopasowując poszczególne programy do wieku swoich widzów. Dyrektorem Trwam online jest o. Tadeusz Rydzyk, a studia telewizyjne stacji mieszczą się w kilku miastach Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady.Poniżej znajdziesz dalszy ciąg opisu programu oraz program tv kanału TV Trwam…

STREAM 1                     STREAM 2

 

Program TV Trwam

6:00 Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
7:00 Katownia na ul. Oczki – tu mordowano PolskęTRWA
7:30 Przełamywanie barier. Podróże apostoła Pawła
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
Pokaż więcej

TV Trwam na żywo

Trwam online to bieżąca transmisja jej stacjonarnego odpowiednika. Oglądając TV Trwam na żywo na jednym z urządzeń mobilnych, użytkownik ma dostęp zarówno do programów informacyjnych, reportaży, a także transmisji na żywo bezpośrednio z Watykanu. Warto zainteresować się programem, który regularnie emitowany jest w TV Trwam na żywo pod nazwą „Rozmowy niedokończone”. Jest to cykl, w trakcie którego omawiane są kluczowe kwestie na temat kraju i społeczeństwa. W TV Trwam online nie brakuje także wątków biblijnych. Słowo święte, a także transmisje papieskie mszy świętych to jedne z kluczowych elementów ramówki Trwam online.

TV Trwam na żywo to idealny kanał edukacyjny dla całej rodziny. Jedną z wyróżniających się emisji Telewizji Trwam na żywo jest koncert życzeń z udziałem widzów. Za niewielką opłatą można zamówić życzenia dla bliskiej osoby za pośrednictwem TV Trwam online, wyrażając swoją wdzięczność czy pamięć o solenizancie. TV Trwam na żywo porusza kwestie istotne dla funkcjonowania kraju, rodziny i społeczeństwa. Telewizja Trwam na żywo gwarantuje rzetelne informacje, które relacjonowane są w czasie rzeczywistym przez cały dzień. Różnorodność oferty TV Trwam online wpływa na zainteresowania osób o odmiennym guście, których chęci poznawcze kierują się w stronę religijną.

TV Trwam na żywo to stale zwiększająca się biblioteka interesujących programów. Część szerokiej ramówki Trwam online może być zamówiona przez widza, a wybrana audycja za symboliczną opłatą trafia do odbiorcy w formie płyty CD. TV Trwam na żywo oferuje wysokiej klasy programy, które niejednokrotnie zmuszą do głębszych refleksji wrażliwszego widza. Ramówka kanału skomponowana jest tak, by mogła dotrzeć do jak największej liczby oglądających, niezależnie od ich preferencji. Obecnie Telewizja Trwam na żywo przyciąga co roku przed ekrany setki tysięcy wiernych.