TV Republika

Telewizja Republika online powstała z myślą o dostarczaniu widzom najświeższych informacji z kraju i świata. Celem było emitowanie programów publicystycznych oraz informacyjnych. Cel został osiągnięty, jednak TV Republika online została zmieniona z kanału publicystyczno-informacyjnego na kanał uniwersalny. W związku z tym TV Republika online oferuje liczne, inne programy dla widzów. Zdecydowana większość programów w TV Republika online emitowana jest „na żywo”. Każdy, kto chce być z wydarzeniami na bieżąco i chce poznawać opinie zaproszonych do studia gości z pewnością będzie zadowolony oglądając kanał Republika TV online. Już z samego rana na kanale TV Republika online emitowany jest program „Polska na Dzień dobry”, dzięki któremu widzowie mogą posłuchać wywiadów ze znanymi osobistościami. Serwis informacyjny na TV Republika online pozwala uzyskać dostęp do najświeższych informacji z kraju i świata.Poniżej znajdziesz dalszy ciąg opisu programu oraz program tv kanału TV Republika…

STREAM 1                     STREAM 2

 

Program TV Republika online

Już wkrótce…

TV Republika online

Choć TV Republika online skupia się głównie na emitowaniu ogólnych programów informacyjnych, w godzinach wieczornych można obejrzeć inne programy informacyjne emitowane w TV Republika online „na żywo”. Już po godzinie 19 można obejrzeć wydarzenia sportowe czy prognozę pogody. W godzinach późno nocnych na TV Republika online emitowane są programy gospodarcze, ekonomiczne, jak również programy dokumentalne. Programy historyczne również można znaleźć na TV Republika online. W przeciwieństwie do innych programów historycznych, emitowanych na innych stacjach, w przypadku kanału TV Republika online emitowane są odcinki dotyczące tylko historii Polski.

Weekend w TV Republika na żywo to trochę inna ramówka dnia niż ta dotycząca tygodnia. Rano na Telewizja Republika online widzowie mogą obejrzeć polityczne podsumowanie całego tygodnia, które w skrócie świetnie ujmuje najważniejsze wydarzenia. „Kulisy manipulacji” to program nadawany w  zarówno w weekend, jak również w ciągu tygodnia, który na pewno warto obejrzeć w TV Republika na żywo. Po południu kanał TV Republika na żywo emituje wiele ciekawych programów, w tym liczne magazyny, programy kulinarne czy programy dotyczące ciekawych rozmów z gośćmi zaproszonymi do rozmowy na temat aktualnej sytuacji w Polsce. TV Republika na żywo  to również ciekawy repertuar wieczornych programów weekendowych.

Polityczne spotkania i dyskusje w Telewizja Republika online to niewątpliwie największy atut stacji, który przyciąga do oglądania wielu widzów. Telewizja Republika online jest nietypową stacją nie dla każdego. Programy w Telewizja Republika online znajdą dla siebie przede wszystkim ci, którzy są zainteresowani polityką, aktualną sytuacją w kraju oraz wszystkim co wiąże się z gospodarką i ekonomią Polski.  W Republika TV online emitowane są liczne magazyny oraz audycje. Tylko w Republika TV online dostępne są rozmowy z ważnymi postaciami w Polsce, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Republika TV online dostępna jest w formie internetowej, ponadto wyemitowane programy można również obejrzeć w serwisie youtube.