TVN 24

 

TVN 24

 

TVN24 jest programem tematycznym grupy TVN. Jest skierowany dla osób interesujących się bieżącymi wydarzeniami na świecie oraz polityką. Jej sukces i ogromna popularność rozpoczęły się wraz z tragicznymi wydarzeniami z 11 września 2001. TVN24 jako pierwsza w Polska stacja relacjonowała na żywo napływające informacje o zamachach terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

STREAM 1                     STREAM 2

Jest to stacja, dzięki której widz może być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami z kraju i świata. Serwisy informacyjne emitowane są na antenie TVN24 co pół godziny. Przez cały czas nadawania programu na dole ekranu widoczny jest tak zwany ticker – pasek z ważnymi informacjami dotyczącymi bieżących wydarzeń.

 

Link do oficjalnej strony programu TVN24: http://www.tvn24.pl/

 

TVN24 oferuje także szeroki wybór programów publicystycznych, reportaży i wywiady, głównie z osobami związanymi z polityką i ekonomią. Wśród najpopularniejszych programów wymienić należy prowadzony przez Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę”, Program „Kropka nad i”, której prowadzącą jest Monika Olejnik, program „Piaskiem po oczach” Konrada Piaseckiego czy program podsumowujący dzień „Polska i Świat”

Reporterzy stacji mają do dyspozycji dwa śmigłowce tak zwane  „Błękitny 24-1” i „Błękitny 24-2”. Oba są wyposażone w kamery i umożliwiają transmisję na żywo. Warto wspomnieć o tym, że programy w TVN24 są dostępne w wysokiej jakości HD.

Program TV TVN24

6:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
7:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogodyTRWA
7:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
7:30 Jeden na jeden
7:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
Pokaż więcej

Inne kanały, które mogą Ci się spodobać: TVP info, TVP1, TVP2, TVN