Polsat

Polsat

 

Kanał telewizyjny Polsatu rozpoczął swoją działalność już w 1992 roku, jest to więc najstarszy komercyjny kanał o zasięgu ogólnopolski. Założycielem i właścicielem stacji jest Zygmunt Solorz-Żak. Od 2009 roku nadawany jest również w standardzie HD, dostępny jest zarówno w telewizji naziemnej DVBT jak i przez satelitę oraz w większości sieci kablowych. Głównym profilem działalności stacji jest szeroko rozumiana rozrywka. Seriale i filmy stanowią znaczną część ramówki.

STREAM 1                     STREAM 2

Wiele z polsatowskich seriali komediowych zyskało status kultowych, jak na przykład „Świat według Kiepskich” z doskonałą rolą Andrzeja Grabowskiego. Polsat od momentu powstania dużą wagę przywiązuje do transmisji sportowych. Ogólnodostępny kanał pokazywał przez długi czas mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów i mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Obecnie stacja skupia się na wydarzeniach siatkarskich pokazując, między innymi, mecze reprezentacyjne. Oczywiście na wizji dostępne są również programy informacyjne. Sztandarowym produktem są „Informacje” emitowane w najlepszym czasie antenowym i gromadzące spore grono widzów. W ofercie stacji znajduje się również produkcja i wiele godzin transmisji kontynuacji sopockiego festiwalu, który odbywa się pod nazwą Polsat SuperHit Festiwal corocznie pod koniec maja. Oferta głównego kanału Polsatu uzupełniana jest wieloma kanałami tematycznymi z należącej do  spółki grupy medialnej.

Oficjalna strona kanału Polsat: http://www.polsat.pl/

Program TV Polsat

5:00 Disco gramy
6:00 Nowy dzień z Polsat NewsTRWA
7:50 Trudne sprawy
8:50 Malanowski i partnerzy
9:20 Malanowski i partnerzy
Pokaż więcej

 

Najpopularniejsze programy nadawane przez Polsat:

 

Przyjaciółki

Polski serial telewizyjny. Fabuła serialu skupia się na życiowych przygodach czterech serdecznych przyjaciółek z czasów licealnych: porzuconej przez męża Ingi, władczej ale pragnącej miłości Zuzy, poświęconej rodzinie Anki i pragnącej powiększenia rodziny Patrycji. Dzięki spotkaniu klasowemu kobiety odnawiają więzy i zaczynają znów wspierać się nawzajem na życiowych zakrętach.

Pierwsza miłość

Polski serial obyczajowy, emitowany od 2004 roku. Jego akcja dzieje się we Wrocławiu oraz podwrocławskiej miejscowości Wadlewo. Skupia się na perypetiach ludzi, którzy dają się ponieść uczuciom. Początkowa fabuła serialu obraca się wokół miłości Marii Radosz i Pawła Kryżanowskiego, a także życiowych sytuacjach, które przytrafiają się ich rodzinie i przyjaciołom. Z czasem pojawiają się nowi bohaterowie, którzy również ulegają sile tytułowego uczucia.

Dancing with the stars Taniec z gwiazdami

Program rozrywkowy. Uczestnikami są celebryci oraz gwiazdy. Każdy z nich wraz ze swoim partnerem, profesjonalnym tancerzem, trenuje taniec, który razem wykonują podczas odcinka. W programie można zobaczyć gwiazdy wykonujące zmysłowe tańce latynoskie, emocjonalne tango, energiczny rock&roll i wiele innych. Uczestników ocenia jury złożone ze znawców tańca i gwiazd oraz telewidzowie.

Świat według Kiepskich

Serial komediowy, ukazujący polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Ferdynand Kiepski to bezrobotny smakosz taniego piwa, wciąż poszukujący sposobu na łatwy zarobek. Jego żona Halina jest zmęczoną życiem pielęgniarką, syn Walduś typowym dresiarzem a córka Mariolka pustą dziewczyną. Serial pokazuje perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów – skąpego Paździocha, jego żony i lubiącego jeść Arnolda Boczka.

Must be the MUSIC

Program rozrywkowy, emitowany od 2011 roku. Każdy, kto posiada muzyczny talent, może zaistnieć na scenie programu i zdobyć sławę. Wokaliści, zespoły, profesjonaliści i początkujący – wszyscy muszą stanąć przed surowym jury złożonym z gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jury wybiera najlepszych, jednak to widzowie ostatecznie decydują o wygranej. Nagrodą są pieniądze oraz występ podczas dużego wydarzenia muzycznego.

 

Inne kanały, które mogą Ci się spodobać: TVP1, TVP2, TVN, TVN7

Dla wyszukiwarek:
Tytuł:
Darmowy POLSAT tv - Telewizja online za darmo na żywo
Opis:
Darmowa telewizja POLSAT przez internet. Oglądaj transmisje online. Darmowy polsat wszędzie gdzie tylko chcesz!
Autor:
Opublikował:
darmowatelewizja24.pl
Obraz