MTV

Najpopularniejsza na całym świecie stacja muzyczna MTV online nadaje największe hity nieprzerwanie od wielu lat. Początkowo docierała jedynie do dwóch milionów mieszkańców globu, by teraz za pośrednictwem MTV stream rozbrzmiewać niemal w każdym mieszkaniu świata. Stacja rozpoczęła swoją emisję w Stanach Zjednoczonych w 1981 roku stopniowo rozszerzając swoją ofertę i zyskując popularność, która obecnie przekłada się na ponad 1,5 miliarda widzów.Poniżej znajdziesz dalszy ciąg opisu programu oraz program tv kanału MTV…

STREAM 1                     STREAM 2

 

Program MTV

6:00 Dopasowani: Relationship Rehab
7:00 Taki LajfTRWA
7:55 Taki Lajf
8:50 Ex na plaży Polska
9:20 Ex na plaży
Pokaż więcej

MTV Online

Rosnąca popularność MTV online sprawiła, że zyskała ona miano ikony popkultury. To właśnie tutaj w pierwszej kolejności trafiają teledyski najsławniejszych celebrytów z Europy, Australii czy zza oceanu, które można oglądać na żywo przez MTV stream. Stacja MTV online to jednak coś więcej, niż tylko klipy muzyczne. Bogata oferta ramowa zawiera wywiady ze znanymi gwiazdami muzyki pop czy osobistościami ze świata mody. MTV online wyznacza trendy i kształtuje kulturę masową, stając się wzorem do naśladowania przez miliony ludzi na świecie. Dzięki MTV stream widzowie mogą na żywo oglądać ciekawe programy, do udziału w których zaprasza się sławnych muzyków czy aktorów. Ponadto, MTV online to także słynne gale rozdania nagród MTV Music Awards, które przyciągają przed ekrany rokrocznie miliony fanów muzyki pop.

Stacja MTV online tworzy nie tylko ciekawą dla odbiorców treść. Jej zadaniem jest również kreowanie i promowanie nowych nazwisk. Dzięki MTV online pierwsze kroki w świecie muzycznym stawiali Madonna czy Justin Bieber, osiągając teraz status gwiazd zarabiających miliony dolarów miesięcznie.

Kultowa stacja MTV nadawana jest w Internecie pod nazwą MTV online. Emisja poszczególnych programów tak silnie wpłynęła na społeczeństwo, że doszło nawet do ukucia terminu „pokolenie MTV” w dziedzinie socjologii. Stacja kształtuje zachowania i jest wzorem dla współczesnej młodzieży zarówno pod kątem mody, jak i upodobań muzycznych. MTV online jest dostępne niemal we wszystkich krajach świata, emitując swoje programy na żywo w wysokiej rozdzielczości.

Inne kanały, które mogą Ci się spodobać: 4FUN TV, ESKA TVPOLO TV