AXN

 

AXN

 

Kanał AXN stanowi idealną rozrywkę o każdej porze dnia dla osób w każdym wieku. Bogata ramówka AXN stream zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających widzów, dostarczając im niemal całodobowej rozrywki w formie kultowych i współczesnych seriali, a także precyzyjnie dobranych hitów filmowych. Mnogość seriali kryminalnych, medycznych oraz przygodowych sprawia, że AXN zalicza się do najchętniej oglądanych stacji w Polsce. Poniżej znajdziesz dalszy ciąg opisu programu oraz program tv kanału AXN…

 

STREAM 1                    STREAM 2

Program TV AXN

6:00 Agenci NCIS: Los Angeles: Enemy Within
7:00 Agenci NCIS: Los Angeles: The JobTRWA
8:00 Hawaii Five-0
9:00 Detektyw Monk: Pan Monk i astronauta
10:00 Blindspot: Mapa zbrodni
Pokaż więcej

AXN online

Pierwszy kanał pod marką AXN ruszył 21 sierpnia 1997 i przeznaczony był na rynki azjatyckie, później powstały także wersje brazylijska, latynoamerykańska i europejska, dostępna także w Polsce w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. 29 maja 2006 roku w Polsce, Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech rozpoczęły emisję 2 kolejne kanały spod znaku AXN: AXN Crime i AXN SciFi.
12 lipca 2010 roku w Polsce rozpoczęto nadawanie kanału AXN HD o tej samej ramówce co kanał AXN, lecz w wysokiej rozdzielczości obrazu. Kanał AXN HD jest dostępny na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. 11 stycznia 2012 roku w Polsce rozpoczął emisję kolejny kanał spod znaku AXN: AXN Spin.

Kanał AXN jest własnością koncernu Sony i powstał z przeznaczeniem na rynek azjatycki. Stopniowo rozszerzana oferta sprawiła, że AXN dostępny jest aktualnie na platformach cyfrowych, satelitarnych, a także w formie AXN stream dla widzów w całej Europie, w tym również w Polsce. Kanał nadawany jest od 2010 roku w rozdzielczości HD, emitując najpopularniejsze na świecie seriale, najczęściej produkcji brytyjskiej oraz amerykańskiej. Kanał AXN to gratka dla wszystkich, którzy lubią śledzić losy bohaterów seriali, których wątki komediowe przeplatają się z zawrotną i wciągającą akcją.